FBT MYRA - флагманський великоформатний 3-смуговий лінійний масив

FBT MYRA - флагманський великоформатний 3-смуговий лінійний масивFBT дебютувала в класі великоформатних лінійних масивів з флагманським звуковим рішенням MYRA, призначеним для турів і великих інсталяцій. Це комплексне рішення, в якому компанія зробила все, щоб уникнути компромісів, для чого провела безліч консультацій з лідерами прокатної індустрії, звукорежисерами, звукотехніки та провела трирічні R&D вишукування в пошуку оптимального результату. Основна увага була спрямована на такі параметри, як: співвідношення звукового тиску до розміру, управління спрямованістю, узгодженість і простота використання.

Система складається з лінійного масиву Myra214L і сабвуферів Myra 218S. Топи 214L є 3-смуговий лінійний масив зі змінною кривизною, що базується на 14" динаміках. 218S - це здвоєний 18-дюймовий сабвуфер прямого випромінювання на спеціально розроблених драйверів B&C з дуже довгим ходом дифузорів.


FBT Myra214L


BI-AMPED LINE ARRAY - 1600W + 640W - 147 DB SPL


Низькочастотна секція 214L використовує нестандартного розміру 14-дюймові неодимові вуфери з 3-дюймовими звуковими котушками. Це дозволяє відтворювати частоти до 40 Гц, що в багатьох випадках дозволяє уникнути необхідності в сабвуферах. Серцем модуля є два неодімових коаксіальних компресійних драйвера унікальної конструкції, які об'єднують 4-дюймові среднечастотники та 2,5-дюймові високочастотні випромінювачі, розроблені у співпраці з B&C. Вони охоплюють звуковий діапазон від 400 Гц до 20 кГц.

Сполучений вихідний сигнал драйверів навантажений на власний хвилевід з коротким шляхом і дуже широкою смугою пропускання, який забезпечує низькі спотворення і контроль горизонтальної спрямованості.

Конструкція корпусу уособлює фірмову філософію FBT «Зроблено в Італії». Система повністю виготовлена ​​на власному підприємстві з використанням обробленої балтійської берези преміум-класу і стійкого до погодних умов покриття з поліуретану, придатного для турово використання.

Прокатники оцінять інтуїтивно зрозумілу чотирьохточкові інтегровану систему підвісу, яка дозволяє швидко і легко вішати до 20 кабінетів в будь-якому місці з splay від 0,25° до 8°. Щоб полегшити найвище розгортання, елементи масиву 214L покладені один на одного по чотири на вертикальний транспортний візок в складеному 8-градусному положенні. Внутрішній механізм з автоматичною фіксацією, дозволяє легко встановити масиви під бажаним кутом між елементами за допомогою штифтів перемикача і надійно заблокувати всі модулі під обраним кутом при підйомі.

MYRA 214L вимагає двоканального посилення через роз'єм NEUTRIK NLT4MP. Один канал підсилювача для НЧ і один для СЧ/ВЧ з внутрішнім пасивним кросовером. Оптимізовані заводські настройки DSP для різних платформ забезпечують лінеаризацію і захист для всіх поширених конфігурацій системи.


Основні особливості FBT Myra 214L:

 • 3-смуговий лінійний масив
 • 2 динаміки по 356 мм (14 "), виготовлені за індивідуальним замовленням, зі звуковою котушкою 76 мм (3")
 • 2 коаксіальних СЧ/ВЧ компресійних драйверів B&C з СЧ звуковою котушкою 100 мм (4 ") і горлом 36 мм (1,4"), котушка ВЧ 64 мм (2,5 ")
 • Короткий хвилевід FBT з горизонтальною дисперсією 90° (вертикальна дисперсія залежить від кількості елементів і вибраних кутів)
 • Частотний діапазон від 42 Гц до 20 кГц
 • Вхідні та з'єднувальні роз'єми Neutrik SpeakON™
 • Корпус з фанери балтійської берези преміум-класу з поліуретановим покриттям
 • Вбудована 4-точкова система кріплення для підвішування до 20 модулів з кутом розкриття до 8° с кроком 1°
 • Внутрішній пасивний кросовер СЧ/ВЧ; потрібно тільки два канали підсилювача

FBT MYRA 218S


REFLEX SUBWOOFER - 3000W - 143 DB SPL

FBT MYRA 218S - це еталонний здвоєний 18-дюймовий фазоінверторний сабвуфер з корпусом, оптимізованим за допомогою FEM і одним з кращих низькочастотних перетворювачів, які технологія може запропонувати сьогодні. Оснащений неодимовим магнітом, 4-дюймової звуковою котушкою і дивним лінійним ходом +/- 22 мм.

Поєднуючи в собі точні дослідження резонансу корпусу та оригінальне розташування портів, яке розроблено для зменшення турбулентності й усунення нелінійності, MYRA 218S забезпечує значну низкочастотную енергію аж до 25 Гц і може запропонувати стандартну або кардіоїдну спрямованість з відповідною предустановкой DSP і фізичним розгортанням. Двоточкова система кріплення монтується врівень в корпус, що дозволяє підвішувати до 12 колонок з коефіцієнтом безпеки 4: 1.

Шість зручних, ергономічно розташованих ручок, а також додаткові знімні колеса для важких умов експлуатації спрощують транспортування та управління. Сабвуфери 218S укладаються по три на вертикальну транспортний візок в складеному положенні під кутом 0 градусів.


Основні особливості FBT Myra 218S:

 • Подвійний 18-дюймовий сабвуфер з фазоінвертором
 • 2 x Neutrik NLT 4MP Speakon
 • Повністю вироблено в Італії
 • Два нестандартних неодімових 18 "перетворювача зі звуковою котушкою 4 дюйми
 • Корпус з фанери з балтійської берези преміум-класу з атмосферостійким поліуретановим покриттям.
 • Доступні стандартні та кардіоїдну пресети
 • Плавно вигнутий порт фазоінвертора для зменшення турбулентності й нелінійність
 16.09.2021
 (86 просмотров)