FBT X-Series - повне оновлення лінійки активної акустики

FBT X-Series - повне оновлення лінійки активної акустики


Італійський виробник професійної акустики FBT капітально оновив свою популярну лінійку активних колонок X-SERIES. Повністю була перероблена електроніка, збільшилася потужність і з'явилися потрібні функції, такі як 3-канальний мікшер і BLUETOOTH 5.0 для потокової передачі аудіо зі смартфонів і планшетів. Також помітно поліпшено якість звуку.

Оновлена ​​серія X тепер здатна генерувати ще найвищий рівень звукового тиску. Використовуються спеціально розроблені динаміки FBT з довго ходовим дифузором, мають лінійний хід і компресійні драйвери з “горлом” 1 ″ (25 мм) і звуковою котушкою 1,4″ (35 мм). Абсолютно новий модуль підсилювача потужності оснащений імпульсним блоком живлення, який може працювати в діапазоні від 90 до 240 в змінної напруги. Він має два високоефективних каналів посилення класу D: 1.200 Ватт для НЧ/СЧ-динаміка і 300 Вт для ВЧ. Вентилятор охолодження — з інтелектуальним автоматичним управлінням, що дозволяє підтримувати низький рівень експлуатаційної температури, забезпечуючи безшумну та ефективну роботу.


У топах використовується 3-канальний мікшер, з двома мікрофонними / лінійними входами з роздільною гучністю і каналом для бездротової потокової передачі музики з BLUETOOTH 5.0, що дозволяє увімкнути дві колонки одночасно та управляти гучністю віддалено. Присутній також вихід XLR з перемикачем LINK CH1 або MIX, включення / вимикання фільтра НЧ, два селектора мікрофон / лінія, селектор пресетів DSP з 4 предустановками еквалізациі. Розширені алгоритми фільтрації, динамічний еквалайзер, контроль енергії — змінюються відповідно до вибраного пресетом. Це дозволяє отримати високий рівень звукового тиску, завжди гарантуючи надійність і відсутність спотворень.

Корпуси мають вбудовані ручки, точки кріплення M10 для підвісної інсталяції, отвір для стійки 35 мм. Для використання в якості монітора є скіс, що дозволяє встановити під кутом 30° або 45°, залежно від поставлених завдань і вимог артиста.

Лінійка має три напрямки: X-LITE, X-PRO, X-SUB.


  • X-LITE — це легкі елегантні колонки в поліпропіленових корпусах для регулярного мобільного застосування
  • X-PRO — професійний вибір, акустика і монітори в дерев'яних корпусах для найвимогливіших
  • X-SUB — активні сабвуфери, розроблені як ідеальні партнери для X-LITE і X-PRO

Колонки вийшли дуже універсальні, для досить широкого спектра застосувань, від мобільних виступів і озвучування заходів, до стаціонарних інсталяцій високої якості. При цьому оснащені сучасними бездротовими функціями та широкими можливостями підключення.


FBT X-LITE


Серія X-LITE, виготовлена ​​в поліпропіленових корпусах, відрізняється стильним дизайном, що включає 3 ручки для перенесення і 4 точки підвісу M10. Крім того, потужна передня решітка забезпечує повний захист, забезпечуючи елегантність і міцність. Складається з трьох моделей: X LITE 110 A, X LITE 112 A, X LITE 115 A.

Всі моделі оснащені вбудованими модулями підсилювачів класу D, що забезпечують високу потужність 1000 Вт для задоволення найвищих запитів, в той час, як дружній до користувача DSP дозволяє вибирати з 4-х попередніх еквалайзерів, щоб ідеально адаптувати характеристики X-LITE до ваших вимог. Крім того, серія X-LITE дійсно універсальна, пропонуючи професійну панель управління, яка дозволяє налаштовувати конфігурації з сабвуфером або без нього. Якщо ви хочете розширити низькочастотну характеристику X-LITE, ви можете зробити це за допомогою сабвуфера X-SUB.


FBT X-PRO


Розроблений для задоволення найвимогливіших запитів, X-PRO є професійним вибором. У серію входить три моделі колонок і одна модель підлогового монітора: X PRO 110A, X PRO 112A, X PRO 112МА, X PRO 115A.

Незалежно від того, чи виступаєте ви на сцені, проводите бізнес-презентацію або проєктувати стаціонарну інсталяцію найвищої якості, ви хочете залишити незгладимий слід в пам'яті вашої аудиторії. Саме тоді нова серія колонок FBT X-PRO може допомогти вам взяти ситуацію в руки. Серія X-PRO, з корпусами, виготовленими з фанери, покритими додаткової текстури фарбою, витримує непрості турові умови з італійською елегантністю і зовнішнім стилем. Професійні функції містять у собі ергономічні ручки, точки підвісу M10, скіс для використання в якості сценічного монітора і повністю захисну решітку. Водночас вбудований модуль підсилювача класу D забезпечує дивовижну потужність 1000 Вт з гнучким DSP, що дозволяє індивідуально налаштовувати еквалайзер, а низькочастотні характеристики можуть бути розширені завдяки спеціальним сабвуферам X-SUB.


FBT X-SUBНові активні сабвуфери X SUB. Розроблено як ідеальні партнери для серій X-LITE і X-PRO.

Оснащені одним 15/18-дюймовим надпотужним НЧ-динаміком, управляються підсилювачем класу D потужністю 1200 Вт з 4 предустановками DSP, що дозволяє ідеально адаптувати низькі частоти до середньо-високих. Міцний 15 мм (0,59 дюйма) ящик з березової фанери, спеціально розроблений, щоб витримувати важкі випробування в турах, але в елегантному італійському стилі, що буде також корисним для інсталяцій.

X-SUB оснащений кронштейном M20 для установки сателіта, двома алюмінієвими ручками та пропонує опційну можливість установки чотирьох коліс діаметром 100 мм. 16.09.2021
 (101 просмотров)