Компанiя FBT на щорiчнiй виставцi Prolight + Sound Middle East в 2018 - Dubai World Trade Center

Компанiя FBT на щорiчнiй виставцi Prolight + Sound Middle East в 2018 - Dubai World Trade Center

Компанiя FBT Elettronica з Італії буде в числі більш ніж 40 учасникiв з 10 країн, які демонструють свої продукти в третiй щорiчнiй виставцi Prolight + Sound Middle East в 2018 році, яка буде проводитися в Dubai World Trade Center.

Всі вони були представлені на попередніх випусках триденної виставки і конференції, яка тепер стала фіксованою датою в щорічному календарі для всіх, хто бере участь в регіональних заходах, розважальних і професійних аудіовізуальних галузях.

FBT представить нову серію колонок Horizon на Prolight + Sound Middle East 2018.

Генеральний директор FBT Elettronica Бруно Танона сказав, що компанія отримала хороші відгуки від своєї участі на виставці в 2017 році. «Наша присутність в якості виробника, безумовно, привернуло більше відвідувачів і згладжують деякі забобони, які індустрія показує на Близькому Сході", сказав Танона.

«Ми були сприятливо і непомітно задоволені результатами торішньої виставки. Після цього до нас приєдналися нові клієнти, також ми зустрілися з деякими нашими регіональними дистриб'юторами, які високо оцінили нашу поїздку в Дубай. FBT розробила кілька нових продуктів, і ми плануємо представити їх на Prolight + Sound Middle East 2018."

Танона додав: «Оскільки ми розвиваємо більше бізнесу на ринках установок і підрядників, важливо бути присутнім на цій виставці в Дубаї для задоволення постійно зростаючого попиту на професійні продукти і рішення для різних додатків».

Prolight + Sound Middle East - це п'ятий етап міжнародної мережі заходів Prolight + Sound у всьому світі, і він розташований поруч з Light Middle East 2018, спеціалізованою виставкою, конференцією і церемонією вручення нагород за дизайн і технологію освітлення.

Компанiя FBT Elettronica чекає нових клієнтiв та постiйних партнерiв 23-25 ​​вересня 2018 року - Зал 4 - стенд C410 - Dubai World Trade Center.

 12.09.2018
 (64 просмотров)